Tel: 0533 222 9172 Canik Oto Çekici,Oto Kurtarma

Canik Oto Çekici,Oto Kurtarma

Canik Oto Çekici,Oto Kurtarma

Canik Acil Oto Çekici Hizmetleri 0533 222 9172

Araçlarınız Canik ilçesi arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Canik oto çekici olarak tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız.Canik oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Canik çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat acil olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Canik ilçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

Canik  oto çekici,oto kurtarıcı

Canik Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

, Belediyeevleri Mahallesi , Gazi Mahallesi , Gaziosmanpaşa Mahallesi , Hasköy Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Soğuksu Mahallesi , Uludağ Mahallesi , Yavuzselim Mahallesi , Yenimahalle Mahallesi , Yeşilova Mahallesi , Ambarpınar Köyü , Avluca Köyü , Başalan Köyü , Başkonak Köyü , Çağlayan Köyü , Çamalan Köyü , Demirci Köyü , Dereler Köyü , Devgeriş Köyü , Düvecik Köyü , Düzardıç Köyü , Düzeren Köyü , Fındıcak Köyü , Gaziköy Köyü , Gecehan Köyü , Gödekli Köyü , Gökçepınar(Çayırkent) Köyü , Gölalan Köyü , Gültepe Köyü , Gürgenyatak Köyü , Hacınaipli Köyü , Hilaltepe Köyü , İmamlar Köyü , Kaleboğazı Köyü , Kaşyayla Köyü , Kestanepınarı Köyü , Kızıloğlak Köyü , Kozlu Köyü , Muratlı Köyü , Sarıbıyık Köyü , Şirinköy Köyü , Tekkiraz Köyü , Teknepınar Köyü , Toygar Köyü , Tuzaklı Köyü , Üçpınar Köyü , Yayla Köyü , Yeniköy Köyü , Yeşilpınar Köyü

Hizmetlerimiz

Canik oto çekici hizmetleri
Canik araç Taşıma
Canik araba çekme
Canik acil çekici firmaları telefon numarası Canik uygun oto çekici fiyatlari
Canik oto kurtarma ücretleri
Canik oto kurtarıcı sirketleri
Canik Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Canik araba çekici firmaları
Canik acil yol Yardım
Canik 24 saat çekici
Canik en ucuz oto kurtarma
Canik traktör çekici
Canik Oto Taşıma
Canik En Yakın Çekici
Canik Kiralık sepetli vinç
Canik TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Canik otobüs çekici
Canik vinç firmaları
Canik sepetli vinç
Canik şehirlerarasi oto Taşıma
Canik çoklu araç Taşıma
Canik katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Canik Akaryakıt ikmali Yol Yardım ,Canik Akü Takviye ,Canik Akü Yardım
Canik Lastik Tamiri
Canik Motosiklet Çekici
Canik Ahtapot kurtarıcı
Kaldır Götür Oto Çekici
Canik Ahtapot vinçli çekici
Canik Is Makinesi Taşıma
Canik Binek- Ticari Araç Taşıma
Canik Ağır Ticari Araç Taşıma
Canik araba çekici
Canik oto kurtarma firmaları numarası
Canik acil yol Yardım
Canik araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara