Tel: 0533 222 9172 Yeşiller Oto Çekici

Yeşiller Oto Çekici

[breadcrumb]

Yeşiller Oto Çekici

Yeşiller Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Yeşiller yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Yeşiller oto çekici olarak Yeşiller yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Yeşiller oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Yeşiller çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yeşiller çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Yeşiller  oto çekici,oto kurtarıcı

Yeşiller Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Akova , Akpınar , Altmışikievler , Başpınar , Büyükdere , Çiftlik , Dereboğazı , Kargalıhanbaba , Kargalıhanbaba Osb , Kemaliye , Köprübaşı , Mahmutbey , Necatipaşa , Rasimpaşa , Turanlar , Yeni , Yeşiller
• Akarca , Akçayır , Aksu , Aktefek , Aşağıçalıca , Bakacak , Balıklıihsaniye , Beyköy , Beylice , Bıçkıatik , Çakallık , Çamlıca , Çayırbaşı , Çobanyatak , Çukurhan , Dereköy , Dikmen , Esentepe , Eskibıçkı , Göksu , Güldibi , Gündoğan , Güneyköy , Hacıkışla , Hacımbey , Hallaçköy , Hamitli , Harmantepe , Hicriye , Hüseyinşeyh , İkbaliye , İkramiye , Kadifekale , Kahraman , Kalayık , Karatoprak , Kargalıhanbaba , Kargalıyeniköy , Kazımiye , Kırktepe , Kızanlık , Kocadöngel , Kurtuluş , Lütfiyeköşk , Martinler , Muradiye , Nuriye , Ortaköy , Paşaköy , Yeşilyurt

Hizmetlerimiz

Yeşiller oto çekici hizmetleri
Yeşiller araç Taşıma
Yeşiller araba çekme
Yeşiller çekici firmaları telefon numarası
Yeşiller uygun oto çekici fiyatlari
Yeşiller oto kurtarma ücretleri
Yeşiller oto kurtarıcı sirketleri
Yeşiller Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Yeşiller araba çekici firmaları
Yeşiller yol Yardım
Yeşiller 24 saat çekici
Yeşiller en ucuz oto kurtarma
Yeşiller traktör çekici
Yeşiller Oto Taşıma
Yeşiller En Yakın Çekici
Yeşiller Kiralık sepetli vinç
Yeşiller TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Yeşiller otobüs çekici
Yeşiller vinç firmaları
Yeşiller sepetli vinç
Yeşiller şehirlerarasi oto Taşıma
Yeşiller çoklu araç Taşıma
Yeşiller katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Yeşiller Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Yeşiller Akü Takviye , Yeşiller Akü Yardım
Yeşiller Lastik Tamiri
Yeşiller Motosiklet Çekici
Yeşiller Ahtapot kurtarıcı
Yeşiller Kaldır Götür Oto Çekici
Yeşiller Ahtapot vinçli çekici
Yeşiller Is Makinesi Taşıma
Yeşiller Binek- Ticari Araç Taşıma
Yeşiller Ağır Ticari Araç Taşıma
Yeşiller araba çekici
Yeşiller oto kurtarma firmaları numarası
Yeşiller yol Yardım
Yeşiller araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara