Tel: 0533 222 9172 Şehirler arası oto çekici araba taşıma

Şehirler arası oto çekici araba taşıma

Şehirler arası oto çekici araba taşıma

Şehirler arası oto çekici araba taşıma

Bizler biotocekici.com ekibi olarak çift katlı oto çekicilerimiz ile; şehirler arası çoklu araç taşıma, araba çekme hizmeti veriyoruz.

Filomuzda bulunan 2 katlı 6 araç taşımalı kamyonumuz ve çift  katlı 8 araç taşıma kapasiteli araç taşıma tırlarımız ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdeyiz.

Ankara İstanbul ve İzmir merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinden kazalı araba ,arızalı Araba, filo taşıma,  pert araba taşımacılığı,kazalı araba taşıma,iller arası oto taşıma,hizmeti veriyoruz.Araçlarınız bulunduğu ilde bulunduğu konumdan oto  çekici vasıtasıyla alınır  ve şehirler arası taşıması yapılarak istediğiniz konuma teslim edilir.Tüm illerde Şehir içi için oto çekici servisimiz mevcuttur.Şehirler arası uygun fiyata araç taşıtmak için bizleri arayıp,tarih ,saat ve yer belirterek rezerve yaptırabilirsiniz.

 

 

Başlıca Güzergah Yönleri:

 • İzmir -Ankara , Ankara – İzmir
 • İzmir -İstanbul, İstanbul – İzmir(Manisa,Akhisar,Edremit,Balıkesir,BursaYalova,Gebze,İstanbul)
 • İstanbul-Antalya,Antalya-İstanbul (Aydın muğla,Didim,bodrum,kuşadası,çeşme,marmaris,dalaman,fethiye,antalya,isparta,burdur,bucak)
  (Edirne-Tekirdağ-Kırklareli,Kocaeli-Sakarya-Yalova-Bursa,Bilecik-Eskişehir-Kütahya-Afyon
  Isparta-Burdur-Denizli-Uşak,Fethiye-Kaş-Kalkan-Alanya)
 • İzmir-Hatay , Hatay-İzmir
 • Ankara-Antalya,Antalya-Ankara(Aydın muğla,Didim,bodrum,kuşadası,çeşme,marmaris,dalaman,fethiye,antalya,isparta,burdur,bucak)
 • ANKARA-İSTANBUL
 • Ankara – İstanbul, İstanbul – Ankara
 • Kayseri-Ankara, Ankara-Kayseri
 • Karadeniz Bölgesi-Ankara, Karadeniz Bölgesi-İstanbul, Karadeniz Bölgesi-İzmir
  (Artvin,Rize,Trabzon,Gümüşhane,Giresun,Ordu,Tokat,Samsun,Çorum,Düzce)

 

İller Arası  oto taşımacılık hizmetleri için bizleri 0506 667 64 64 numaralı hattan arayabilir ve ücret konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Adana Afyon Amasya Ankara Antalya Aydın Balıkesir Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hatay Isparta Mersin İstanbul İzmir Kayseri Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Kahramanmaraş Muğla Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Sinop Sivas Tokat Trabzon Şanlıurfa Uşak Yozgat Zonguldak Aksaray Karaman Kırıkkale Bartın Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce illerinden Ankara İstanbul ve İzmir’e oto taşıma Hizmetlerimiz vardır.

İller Arası  oto taşımacılık hizmetleri için bizleri 0506 667 64 64 numaralı hattan arayabilir ve ücret konusunda bilgi alabilirsiniz.


Scroll Up
Hemen Ara