Tel: 0533 222 9172 Bor Oto Çekici

Bor Oto Çekici

[breadcrumb]

Bor Oto Çekici

Bor Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Araçlarınız Bor yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Bor oto çekici olarak Bor yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Bor oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Bor çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bor çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Bor oto çekici,oto kurtarıcı

Bor Oto Çekici,Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

, Bahçeli , Bor , Çukurkuyu , Karanlıkdere , Kemerhisar , Kızılca , Merkez Köyler , Acıgöl Mahallesi , Ahmetkuddusi Mahallesi , Armutlu Mahallesi , Azizler Mahallesi , Bağdüz Mahallesi , Bahçelievler Mahallesi , Başpınar Mahallesi , Bektik Mahallesi , Cami Mah . , Cami Mahallesi , Cığızoğluosmanefendi Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Çayır Mahallesi , Dink Mahallesi , Esendere Mahallesi , Fatih Mahallesi , Han Mahallesi , Harım Mahallesi , Kale Mahallesi , Karacauğurlu Mahallesi , Karşıyaka Mahallesi , Kemer Mahallesi , Mehmetçik Mahallesi , Okullar Mahallesi , Organizesanayibölgesi , Orta Mahallesi , Saray Mahallesi , Sırasöğütler Mahallesi , Sokubaşı Mahallesi , Şeker Mahallesi , Tepe Mahallesi , Toplukonut Mahallesi , Türkmenyurdu Mahallesi , Yenigöçmen Mahallesi , Zafer Mahallesi , Badak Köyü , Balcı Köyü , Bayat Köyü , Bereket Köyü , Emen Köyü , Gökbez Köyü , Halaç Köyü , Havuzlu Köyü , Karacaören Köyü , Karamahmutlu Köyü , Kavuklu Köyü , Kayı Köyü , Kaynarca Köyü , Kılavuz Köyü , Kızılkapı Köyü , Kürkçü Köyü , Obruk Köyü , Okçu Köyü , Postallı Köyü , Seslikaya Köyü , Tepeköy Köyü

Hizmetlerimiz

Bor oto çekici hizmetleri
Bor araç Taşıma
Bor araba çekme
Bor çekici firmaları telefon numarası
Bor uygun oto çekici fiyatlari
Bor oto kurtarma ücretleri
Bor oto kurtarıcı sirketleri
Bor Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Bor araba çekici firmaları
Bor yol Yardım
Bor 24 saat çekici
Bor en ucuz oto kurtarma
Bor traktör çekici
BorOto Taşıma
Bor En Yakın Çekici
Bor Kiralık sepetli vinç
Bor TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Bor otobüs çekici
Bor vinç firmaları
Bor sepetli vinç
Bor şehirlerarasi oto Taşıma
Bor çoklu araç Taşıma
Bor katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Bor Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Bor Akü Takviye , Bor Akü Yardım
Bor Lastik Tamiri
Bor Motosiklet Çekici
Bor Ahtapot kurtarıcı
Bor Kaldır Götür Oto Çekici
Bor Ahtapot vinçli çekici
Bor Is Makinesi Taşıma
Bor Binek- Ticari Araç Taşıma
Bor Ağır Ticari Araç Taşıma
Bor araba çekici
Bor oto kurtarma firmaları numarası
Bor yol Yardım
Bor araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara