Tel: 0533 222 9172 Mezitli Oto Çekici

Mezitli Oto Çekici

Mezitli Oto Çekici

Mezitli Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Mezitli yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Mezitli oto çekici olarak Mezitli yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Mezitli oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Mezitli çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Mezitli çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Mezitli  oto çekici,oto kurtarıcı

Mezitli Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Davultepe , Fındıkpınarı , Merkez Köyler , Mezitli , Tece , Tepeköy , 75.Yıl Mahallesi , Akdeniz Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Boyacı Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Davultepe Mahallesi , Fatih Mahallesi , Kuyulukmerkez Mahallesi , Menderes Mahallesi , Merkez Mahallesi , Mezitli Mahallesi , Şahintepesi Mahallesi , Tecemerkez Mahallesi , Viranşehir Mahallesi , Yenimahalle Mahallesi , Akarca Köyü , Bozön Köyü , Cemilli Köyü , Çevlik Köyü , Demirışık Köyü , Doğançay Köyü , Kavaklıpınar Köyü , Kocayer Köyü , Kuzucu Köyü , Kuzucubelen Köyü , Politkoyağı Köyü , Sarılar Köyü , Takanlı Köyü , Tolköy Köyü , Yüksekoluk Köyü , Zeybekler Köyü

Hizmetlerimiz

Mezitli oto çekici hizmetleri
Mezitli araç Taşıma
Mezitli araba çekme
Mezitli çekici firmaları telefon numarası
Mezitli uygun oto çekici fiyatlari
Mezitli oto kurtarma ücretleri
Mezitli oto kurtarıcı sirketleri
Mezitli Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Mezitli araba çekici firmaları
Mezitli yol Yardım
Mezitli 24 saat çekici
Mezitli en ucuz oto kurtarma
Mezitli traktör çekici
Mezitli Oto Taşıma
Mezitli En Yakın Çekici
Mezitli Kiralık sepetli vinç
Mezitli TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Mezitli otobüs çekici
Mezitli vinç firmaları
Mezitli sepetli vinç
Mezitli şehirlerarasi oto Taşıma
Mezitli çoklu araç Taşıma
Mezitli katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Mezitli Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Mezitli Akü Takviye , Mezitli Akü Yardım
Mezitli Lastik Tamiri
Mezitli Motosiklet Çekici
Mezitli Ahtapot kurtarıcı
Mezitli Kaldır Götür Oto Çekici
Mezitli Ahtapot vinçli çekici
Mezitli Is Makinesi Taşıma
Mezitli Binek- Ticari Araç Taşıma
Mezitli Ağır Ticari Araç Taşıma
Mezitli araba çekici
Mezitli oto kurtarma firmaları numarası
Mezitli yol Yardım
Mezitli araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara