Tel: 0533 222 9172 Akdeniz Oto Çekici

Akdeniz Oto Çekici

[breadcrumb]

Akdeniz Oto Çekici

Akdeniz Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Akdeniz yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Akdeniz oto çekici olarak Akdeniz yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Akdeniz oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Akdeniz çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Akdeniz çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Akdeniz  oto çekici,oto kurtarıcı

Akdeniz Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Barış , Camiişerif , Güzelyayla , Hal , Karacailyas , Akdeniz , Mithatpaşa , Nusratiye , Bahçe Mahallesi , Barış Mahallesi , Camiişerif Mahallesi , Çay Mahallesi , Çilek Mahallesi , Gündoğdu Mahallesi , Güneş Mahallesi , Güzelyayla Mahallesi , Hal Mahallesi , Hamidiye Mahallesi , Karaduvar Mahallesi , Kazanlı Mahallesi , Kültür Mahallesi , Mahmudiye Mahallesi , Mesudiye Mahallesi , Müfideilhan Mahallesi , Nusratiye Mahallesi , Özgürlük Mahallesi , Siteler Mahallesi , Şevketsümer Mahallesi , Turgutreis Mahallesi , Üçocak Mahallesi , Yenimahalle Mahallesi , Adanalıoğlu Köyü , Bahçeli Köyü , Camili Köyü , Dikilitaş Köyü , Dorukkent Köyü , Esenli Köyü , Hamzabeyli Köyü , Hebilli Köyü , İğdir Köyü , Karacailyas Köyü , Parmakkurdu Köyü , Puğkaracadağ Köyü , Yanpar Köyü , Yenitaşkent Köyü , Yeşilova Köyü

Hizmetlerimiz

Akdeniz oto çekici hizmetleri
Akdeniz araç Taşıma
Akdeniz araba çekme
Akdeniz çekici firmaları telefon numarası
Akdeniz uygun oto çekici fiyatlari
Akdeniz oto kurtarma ücretleri
Akdeniz oto kurtarıcı sirketleri
Akdeniz Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Akdeniz araba çekici firmaları
Akdeniz yol Yardım
Akdeniz 24 saat çekici
Akdeniz en ucuz oto kurtarma
Akdeniz traktör çekici
Akdeniz Oto Taşıma
Akdeniz En Yakın Çekici
Akdeniz Kiralık sepetli vinç
Akdeniz TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Akdeniz otobüs çekici
Akdeniz vinç firmaları
Akdeniz sepetli vinç
Akdeniz şehirlerarasi oto Taşıma
Akdeniz çoklu araç Taşıma
Akdeniz katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Akdeniz Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Akdeniz Akü Takviye , Akdeniz Akü Yardım
Akdeniz Lastik Tamiri
Akdeniz Motosiklet Çekici
Akdeniz Ahtapot kurtarıcı
Akdeniz Kaldır Götür Oto Çekici
Akdeniz Ahtapot vinçli çekici
Akdeniz Is Makinesi Taşıma
Akdeniz Binek- Ticari Araç Taşıma
Akdeniz Ağır Ticari Araç Taşıma
Akdeniz araba çekici
Akdeniz oto kurtarma firmaları numarası
Akdeniz yol Yardım
Akdeniz araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara