Tel: 0533 222 9172 Saray Oto Çekici

Saray Oto Çekici

Saray Oto Çekici

Saray Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Araçlarınız Saray yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Saray oto çekici olarak Saray yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Saray oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Saray çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Saray çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Saray    oto çekici,oto kurtarıcı

Saray Oto Çekici,Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• 1.Organizemevki , 1.Osb , 2.Organizemevkii , 2.Osb , Abdulgaffar , Akpınar , Arslantepe , Aslanbey , Aşağıbağlar , Ataköy , Atatürk , Aydoğan , Balıkdere , Başharık , Battalgazi , Bentbaşı , Buhara , Büyükhüseyinbey , Büyükmustafapaşa , Cemalgürsel , Cevatpaşa , Cevherdudayev , Cevherizade , Cirikpınar , Çarmuzu , Çarşıbaşı , Çavuşoğlu , Çilesiz , Çolaklı , Çöşnük , Çukurdere , Dabakhane , Dernek , Elmasuyu , Ferhadiye , Gülsever , Hacıabdi , Halfettin , Hamidiye , Hanbey , Hasanvarol , Hidayet , Hocaahmetyesevi , İlyas , İskender , İsmetiye , İstiklal , İzzetiye , Karakavak , Kavaklıbağ , Kaynarca , Kırçuval , Kiltepe , Kireçocağı , Koşu , Kösebaşı , Küçükhüseyinbey , Küçükmustafapaşa , Kültür , Leylekpınarı , Melekbaba , Merkez , Niyazi , Nuriye , Özalper , Paşaköşkü , Salköprü , Samanlı , Sancaktar , Sanlıkaya , Saray , Sarıcıoğlu , Seyran , Şehitfevzi , Şeyhbayram , Şıkşık , Tandoğan , Taşpınar , Taştepe , Tecde , Turgutözal , Üçbağlar , Vaizpınarı , Yenihamam , Zaviye

Hizmetlerimiz

Saray oto çekici hizmetleri
Saray araç Taşıma
Saray araba çekme
Saray çekici firmaları telefon numarası
Saray uygun oto çekici fiyatlari
Saray oto kurtarma ücretleri
Saray oto kurtarıcı sirketleri
Saray Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Saray araba çekici firmaları
Saray yol Yardım
Saray 24 saat çekici
Saray en ucuz oto kurtarma
Saray traktör çekici
Saray Oto Taşıma
Saray En Yakın Çekici
Saray Kiralık sepetli vinç
Saray TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Saray otobüs çekici
Saray vinç firmaları
Saray sepetli vinç
Saray şehirlerarasi oto Taşıma
Saray çoklu araç Taşıma
Saray katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Saray Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Saray Akü Takviye , Saray Akü Yardım
Saray Lastik Tamiri
Saray Motosiklet Çekici
Saray Ahtapot kurtarıcı
Saray Kaldır Götür Oto Çekici
Saray Ahtapot vinçli çekici
Saray Is Makinesi Taşıma
Saray Binek- Ticari Araç Taşıma
Saray Ağır Ticari Araç Taşıma
Saray araba çekici
Saray oto kurtarma firmaları numarası
Saray yol Yardım
Saray araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara