Tel: 0533 222 9172 Özalper Oto Çekici

Özalper Oto Çekici

Özalper Oto Çekici

Özalper Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Araçlarınız Özalper yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Özalper oto çekici olarak Özalper yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Özalper oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Özalper çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Özalper çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Özalper    oto çekici,oto kurtarıcı

Özalper Oto Çekici,Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• 1.Organizemevki , 1.Osb , 2.Organizemevkii , 2.Osb , Abdulgaffar , Akpınar , Arslantepe , Aslanbey , Aşağıbağlar , Ataköy , Atatürk , Aydoğan , Balıkdere , Başharık , Battalgazi , Bentbaşı , Buhara , Büyükhüseyinbey , Büyükmustafapaşa , Cemalgürsel , Cevatpaşa , Cevherdudayev , Cevherizade , Cirikpınar , Çarmuzu , Çarşıbaşı , Çavuşoğlu , Çilesiz , Çolaklı , Çöşnük , Çukurdere , Dabakhane , Dernek , Elmasuyu , Ferhadiye , Gülsever , Hacıabdi , Halfettin , Hamidiye , Hanbey , Hasanvarol , Hidayet , Hocaahmetyesevi , İlyas , İskender , İsmetiye , İstiklal , İzzetiye , Karakavak , Kavaklıbağ , Kaynarca , Kırçuval , Kiltepe , Kireçocağı , Koşu , Kösebaşı , Küçükhüseyinbey , Küçükmustafapaşa , Kültür , Leylekpınarı , Melekbaba , Merkez , Niyazi , Nuriye , Özalper , Paşaköşkü , Salköprü , Samanlı , Sancaktar , Sanlıkaya , Saray , Sarıcıoğlu , Seyran , Şehitfevzi , Şeyhbayram , Şıkşık , Tandoğan , Taşpınar , Taştepe , Tecde , Turgutözal , Üçbağlar , Vaizpınarı , Yenihamam , Zaviye

Hizmetlerimiz

Özalper oto çekici hizmetleri
Özalper araç Taşıma
Özalper araba çekme
Özalper çekici firmaları telefon numarası
Özalper uygun oto çekici fiyatlari
Özalper oto kurtarma ücretleri
Özalper oto kurtarıcı sirketleri
Özalper Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Özalper araba çekici firmaları
Özalper yol Yardım
Özalper 24 saat çekici
Özalper en ucuz oto kurtarma
Özalper traktör çekici
Özalper Oto Taşıma
Özalper En Yakın Çekici
Özalper Kiralık sepetli vinç
Özalper TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Özalper otobüs çekici
Özalper vinç firmaları
Özalper sepetli vinç
Özalper şehirlerarasi oto Taşıma
Özalper çoklu araç Taşıma
Özalper katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Özalper Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Özalper Akü Takviye , Özalper Akü Yardım
Özalper Lastik Tamiri
Özalper Motosiklet Çekici
Özalper Ahtapot kurtarıcı
Özalper Kaldır Götür Oto Çekici
Özalper Ahtapot vinçli çekici
Özalper Is Makinesi Taşıma
Özalper Binek- Ticari Araç Taşıma
Özalper Ağır Ticari Araç Taşıma
Özalper araba çekici
Özalper oto kurtarma firmaları numarası
Özalper yol Yardım
Özalper araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara