Tel: 0533 222 9172 Selimiye Oto Çekici

Selimiye Oto Çekici

[breadcrumb]

Selimiye Oto Çekici

Selimiye Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Araçlarınız Selimiye yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Selimiye oto çekici olarak Selimiye yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Selimiye oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Selimiye çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Selimiye çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Selimiye  oto çekici,oto kurtarıcı

Selimiye Oto Çekici,Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

, Erenler , Mevlana , Selimiye , Akabe Mahallesi , Akçeşme Mahallesi , Akıfpaşa Mahallesi , Aziziye Mahallesi , Başak Mahallesi , Büyüksinan Mahallesi , Çatalhüyük Mahallesi , Çataltömek Mahallesi , Çelebi Mah , Çimenlik Mahallesi , Doğanlar Mahallesi , Doğuş Mahallesi , Elmacı Mahallesi , Emirgazi Mahallesi , Erenler Mahallesi , Erler Mahallesi , Fetih Mahallesi , Fevziçakmak Mahallesi , Gaziosmanpaşa Mahallesi , Hacıhasan Mahallesi , Hacıibali Mahallesi , Hacısadık Mahallesi , Hacıveyissade Mahallesi , Hacıyusufmescit Mahallesi , Hamzaoğlu Mahallesi , Hasandedemescit Mahallesi , Hocalarköprüsü Mahallesi , İstiklal Mahallesi , Kalenderhane Mahallesi , Karaaslandede Mahallesi , Karaaslanüzümcü Mahallesi , Karaciğan Mahallesi , Karakulak Mahallesi , Kayacıkaraplar Mahallesi , Keçeciler Mahallesi , Kerimdede Mahallesi , Keykubat Mahallesi , Köprübaşı Mahallesi , Kumköprü Mahallesi , Kuzgunkavak Mahallesi , Mengene Mahallesi , Nakipoğlu Mahallesi , Orhangazi Mahallesi , Ortamescit Mahallesi , Sakyatan Mah , Saraçoğlu Mahallesi , Sarıyakup Mahallesi , Selimsultan Mahallesi , Şemstebrizi Mahallesi , Tatlıcak Mahallesi , Ulubatlıhasan Mahallesi , Yediler Mahallesi , Yeni Mahallesi

Hizmetlerimiz

Selimiye oto çekici hizmetleri
Selimiye araç Taşıma
Selimiye araba çekme
Selimiye çekici firmaları telefon numarası
Selimiye uygun oto çekici fiyatlari
Selimiye oto kurtarma ücretleri
Selimiye oto kurtarıcı sirketleri
Selimiye Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Selimiye araba çekici firmaları
Selimiye yol Yardım
Selimiye 24 saat çekici
Selimiye en ucuz oto kurtarma
Selimiye traktör çekici
Selimiye Oto Taşıma
Selimiye En Yakın Çekici
Selimiye Kiralık sepetli vinç
Selimiye TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Selimiye otobüs çekici
Selimiye vinç firmaları
Selimiye sepetli vinç
Selimiye şehirlerarasi oto Taşıma
Selimiye çoklu araç Taşıma
Selimiye katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Selimiye Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Selimiye Akü Takviye , Selimiye Akü Yardım
Selimiye Lastik Tamiri
Selimiye Motosiklet Çekici
Selimiye Ahtapot kurtarıcı
Selimiye Kaldır Götür Oto Çekici
Selimiye Ahtapot vinçli çekici
Selimiye Is Makinesi Taşıma
Selimiye Binek- Ticari Araç Taşıma
Selimiye Ağır Ticari Araç Taşıma
Selimiye araba çekici
Selimiye oto kurtarma firmaları numarası
Selimiye yol Yardım
Selimiye araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara