Tel: 0533 222 9172 Ümit Oto Çekici

Ümit Oto Çekici

[breadcrumb]

Ümit Oto Çekici

Ümit Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Ümit yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Ümit oto çekici olarak Ümit yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Ümit oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Ümit çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ümit çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Ümit   oto çekici,oto kurtarıcı

Ümit Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

Barbaros , Birlik , Çamkule , Çınar , Doğanlar , Egemenlik , Ergene , Erzene , Evka 4 Mah , Evka3 , Gaziosmanpaşa , Gürpınar , Işıklar , İnönü , Karacaoğlan , Kazımdirik , Kemalpaşa , Kızılay , Koşukavak , Meriç , Merkez , Mevlana , Naldöken , Rafetpaşa , Serintepe , Tuna , Ümit , Yeşilçam , Yeşilova , Yıldırımbeyazıt , Yunusemre , Zafer , Beşyol , Çamiçi , Çiçekli , Eğridere , Gökdere , Karaçam , Kavaklıdere , Kayadibi , Kurudere , Laka , Sarnıçköy , Yakaköy

Hizmetlerimiz

Ümit oto çekici hizmetleri
Ümit araç Taşıma
Ümit araba çekme
Ümit çekici firmaları telefon numarası
Ümit uygun oto çekici fiyatlari
Ümit oto kurtarma ücretleri
Ümit oto kurtarıcı sirketleri
Ümit Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Ümit araba çekici firmaları
Ümit yol Yardım
Ümit 24 saat çekici
Ümit en ucuz oto kurtarma
Ümit traktör çekici
Ümit Oto Taşıma
Ümit En Yakın Çekici
Ümit Kiralık sepetli vinç
Ümit TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Ümit otobüs çekici
Ümit vinç firmaları
Ümit sepetli vinç
Ümit şehirlerarasi oto Taşıma
Ümit çoklu araç Taşıma
Ümit katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Ümit Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Ümit Akü Takviye , Ümit Akü Yardım
Ümit Lastik Tamiri
Ümit Motosiklet Çekici
Ümit Ahtapot kurtarıcı
Ümit Kaldır Götür Oto Çekici
Ümit Ahtapot vinçli çekici
Ümit Is Makinesi Taşıma
Ümit Binek- Ticari Araç Taşıma
Ümit Ağır Ticari Araç Taşıma
Ümit araba çekici
Ümit oto kurtarma firmaları numarası
Ümit yol Yardım
Ümit araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara