Tel: 0533 222 9172 Tekeli Oto Çekici

Tekeli Oto Çekici

[breadcrumb]

Tekeli Oto Çekici

Tekeli Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Tekeli yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Tekeli oto çekici olarak Tekeli yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Tekeli oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Tekeli çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Tekeli çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Tekeli oto çekici,oto kurtarıcı

Tekeli Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

, Değirmendere , Görece , Gümüldür , Kısık Sanayi Sitesi , Menderes , Merkez Köyler , Oğlananası , Özdere , Tekeli , 1.İnönü Mahallesi , Ağaçişlerisitesi , Altıntepe Mahallesi , Ata Mahallesi , Atatürk Mah , Barbaros Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Cüneytbey Mahallesi , Çukuraltı Mahallesi , Dereköy Mahallesi , Fevziçakmak Mahallesi , Gazimustafakemal Mahallesi , Gazipaşa Mahallesi , Gölcükler Mahallesi , Hürriyet Mahallesi , İnönü Mah , İsmetinönü Mahallesi , Kasımpaşa Mahallesi , Kemalpaşa Mahallesi , Mareşalfevziçakmak Mahallesi , Metalişlerisitesi , Mithatpaşa Mahallesi , Mustafakemalatatürk Mh. , Orta Mahallesi , Silinecek , Akçaköy Köyü , Ataköy Köyü , Çakaltepe Köyü , Çamönü Köyü , Çatalca Köyü , Çile Köyü , Develi Köyü , Efemçukuru Köyü , Gölova Köyü , Görece Köyü , Karakuyu Köyü , Keler Köyü , Kısık Köyü , Kuyucak Köyü , Küner Köyü , Sancaklı Köyü , Şaşal Köyü , Yeniköy Köyü

Hizmetlerimiz

Tekeli oto çekici hizmetleri
Tekeli araç Taşıma
Tekeli araba çekme
Tekeli çekici firmaları telefon numarası
Tekeli uygun oto çekici fiyatlari
Tekeli oto kurtarma ücretleri
Tekeli oto kurtarıcı sirketleri
Tekeli Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Tekeli araba çekici firmaları
Tekeli yol Yardım
Tekeli 24 saat çekici
Tekeli en ucuz oto kurtarma
Tekeli traktör çekici
TekeliOto Taşıma
Tekeli En Yakın Çekici
Tekeli Kiralık sepetli vinç
Tekeli TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Tekeli otobüs çekici
Tekeli vinç firmaları
Tekeli sepetli vinç
Tekeli şehirlerarasi oto Taşıma
Tekeli çoklu araç Taşıma
Tekeli katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Tekeli Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Tekeli Akü Takviye , Tekeli Akü Yardım
Tekeli Lastik Tamiri
Tekeli Motosiklet Çekici
Tekeli Ahtapot kurtarıcı
Tekeli Kaldır Götür Oto Çekici
Tekeli Ahtapot vinçli çekici
Tekeli Is Makinesi Taşıma
Tekeli Binek- Ticari Araç Taşıma
Tekeli Ağır Ticari Araç Taşıma
Tekeli araba çekici
Tekeli oto kurtarma firmaları numarası
Tekeli yol Yardım
Tekeli araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara