Tel: 0533 222 9172 Gemlik Oto Çekici

Gemlik Oto Çekici

Gemlik Oto Çekici

Gemlik Oto Çekici Hizmetleri
0533 222 9172

Araçlarınız Gemlik yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Gemlik oto çekici olarak Gemlik yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Gemlik oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Gemlik çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gemlik çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Gemlik  oto çekici,oto kurtarıcı

Gemlik Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Ata Mahallesi , Atatürk Mahallesi , Balıkpazarı Mahallesi , Cumhuriyet Mahallesi , Demirsubaşı Mahallesi , Doktorziyakaya(Dr.Ziyakaya) Mahallesi , Eşrefdinçer Mahallesi , Gençali Mahallesi , Güzelyalı Mahallesi , Halitpaşa Mahallesi , Hamidiye Mahallesi , Hisartepe Mahallesi , Kayhan Mahallesi , Memireis Mahallesi , Orhaniye Mahallesi , Osmaniye Mahallesi , Parsbey Mahallesi , Serbest Bolge , Siteler Mahallesi , Şükrüalemdar Mahallesi , Şükrükaya Mahallesi , Yeni Mahallesi , Adliye Köyü , Büyükkumla Köyü , Cihatlı Köyü , Engürücük Köyü , Fevziye Köyü , Fındıcak Köyü , Güvenli Köyü , Hamidiye Köyü , Haydariye Köyü , Karacaali Köyü , Katırlı Köyü , Kurtul Köyü , Muratoba Köyü , Narlı Köyü , Şahinyurdu Köyü , Şükriye Köyü , Yeniköy Köyü

Hizmetlerimiz

Gemlik oto çekici hizmetleri
Gemlik araç Taşıma
Gemlik araba çekme
Gemlik çekici firmaları telefon numarası
Gemlik uygun oto çekici fiyatlari
Gemlik oto kurtarma ücretleri
Gemlik oto kurtarıcı sirketleri
Gemlik Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Gemlik araba çekici firmaları
Gemlik yol Yardım
Gemlik 24 saat çekici
Gemlik en ucuz oto kurtarma
Gemlik traktör çekici
Gemlik Oto Taşıma
Gemlik En Yakın Çekici
Gemlik Kiralık sepetli vinç
Gemlik TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Gemlik otobüs çekici
Gemlik vinç firmaları
Gemlik sepetli vinç
Gemlik şehirlerarasi oto Taşıma
Gemlik çoklu araç Taşıma
Gemlik katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Gemlik Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Gemlik Akü Takviye , Gemlik Akü Yardım
Gemlik Lastik Tamiri
Gemlik Motosiklet Çekici
Gemlik Ahtapot kurtarıcı
Gemlik Kaldır Götür Oto Çekici
Gemlik Ahtapot vinçli çekici
Gemlik Is Makinesi Taşıma
Gemlik Binek- Ticari Araç Taşıma
Gemlik Ağır Ticari Araç Taşıma
Gemlik araba çekici
Gemlik oto kurtarma firmaları numarası
Gemlik yol Yardım
Gemlik araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara