Tel: 0533 222 9172 Çelebi Oto Çekici

Çelebi Oto Çekici

[breadcrumb]

Çelebi Oto Çekici

Çelebi Oto Çekici Hizmetleri

0533 222 9172

Araçlarınız Çelebi yakınlarında arızalandığı zaman sorunlarını kendiniz çözmek isteyebilirsiniz. Ancak aracınız yolculuk sırasında arızalandıysa ve aracınızın sorunlarını bulamıyorsanız o zaman servise ya da oto tamircisine gitmeniz gerekecektir. Aracınızı servise yada oto tamircisine götürmek içinse bizlerden oto çekici, oto kurtarma ve araba çekici hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Çelebi oto çekici olarak Çelebi yakınlarında tüm bölgelerinde sizlere oto kurtarma,araba çekici,oto kurtarıcı,yol yardım,,sepetli vinç,ahtapot çekici, gibi hizmetleri sunuyoruz.

Aracınız kimi zaman arızalandığı kimi zamanda kaza yaptığınız zaman yolda kalmaktadır. Ancak aracınız kaza yapmışsa aracınızın daha fazla hasar almaması için alanında uzman çekicilerden yardım almalısınız. Çelebi oto çekici olarak sahip olduğumuz deneyimli personeller sayesinde sizlere en iyi çekici hizmetini uygun fiyata sunabiliyoruz. Çelebi çevresinde oto çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman nerede olursanız olun sizde bize 7 gün 24 saat olarak ulaşabilir ve sunduğumuz araba çekici hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çelebi çevçesinde oto kurtarma hizmeti sunarken sizlere güler yüzlü personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde tüm sorunlarınız belirlenmekte ve bu sorunlar için size etkili çözümler sunulmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetlerde uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Sizde arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için çekici arıyorsanız 7/24 bizlere ulaşabilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabiirsiniz.

Telefon Numaramız : 0533 222 9172

 Çelebi    oto çekici,oto kurtarıcı

Çelebi Oto Çekici,Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

0533 222 9172

Hizmet Bölgelerimiz

• Afşar , Akbıyık , Beypınarı , Burcun , Cihadiye , Çamönü , Çardak , Çayırlı , Çelebi , Çeltikçi , Çiçeközü , Demirboğa , Dereköy , Ebeköy , Eyerce(Eğerce) , Fethiye , Gökçesu , Günece , Hayriye , İncirli , Karaamca , Karabahadır , Karacaahmet , Karacaali , Karaköy , Karasıl , Kavaklı , Kıblepınar , Kızılhisar , Kızılköy , Kirazlıyayla , Koyunhisar , Kozdere , Köprühisar , Mahmudiye , Marmaracık , Mecidiye , Menteşe , Orhaniye , Osmaniye , Papatya , Paşayayla , Reşadiye , Selimiye , Söylemiş , Subaşı , Süleymaniye , Terziler , Toprakdere , Toprakocak , Yarhisar , Yolören , Çayır Mahallesi , Gündoğan Mahallesi , Hıdırbalı Mahallesi , Kurtuluş Mahallesi , Tabakhane Mahallesi , Ulucami Mahallesi , Yeni Mahallesi , Yenigün Mahallesi , Yılmaz Mahallesi , Yüzüncüyıl(100.Yıl) Mahallesi

Hizmetlerimiz

Çelebi oto çekici hizmetleri
Çelebi araç Taşıma
Çelebi araba çekme
Çelebi çekici firmaları telefon numarası
Çelebi uygun oto çekici fiyatlari
Çelebi oto kurtarma ücretleri
Çelebi oto kurtarıcı sirketleri
Çelebi Kamyon, Kamyonet, Otobüs Minibüs Çekici
Çelebi araba çekici firmaları
Çelebi yol Yardım
Çelebi 24 saat çekici
Çelebi en ucuz oto kurtarma
Çelebi traktör çekici
Çelebi Oto Taşıma
Çelebi En Yakın Çekici
Çelebi Kiralık sepetli vinç
Çelebi TIR ve dorse kurtarma ve çekme hizmetleri
Çelebi otobüs çekici
Çelebi vinç firmaları
Çelebi sepetli vinç
Çelebi şehirlerarasi oto Taşıma
Çelebi çoklu araç Taşıma
Çelebi katli çekici ile çoklu araç Taşıma(Ankara-İzmir-İstanbul-Hatay-Samsun)
Çelebi Akaryakıt ikmali Yol Yardım , Çelebi Akü Takviye , Çelebi Akü Yardım
Çelebi Lastik Tamiri
Çelebi Motosiklet Çekici
Çelebi Ahtapot kurtarıcı
Çelebi Kaldır Götür Oto Çekici
Çelebi Ahtapot vinçli çekici
Çelebi Is Makinesi Taşıma
Çelebi Binek- Ticari Araç Taşıma
Çelebi Ağır Ticari Araç Taşıma
Çelebi araba çekici
Çelebi oto kurtarma firmaları numarası
Çelebi yol Yardım
Çelebi araç çekme

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara