Tel: 0533 222 9172 Karşıyaka Akü Takviye ve Akü Yardım

Karşıyaka Akü Takviye ve Akü Yardım

[breadcrumb]

Karşıyaka Akü Takviye ve Akü Yardım

Karşıyaka   Akü Takviye ve Akü Yardım

Tel:0533 222 9172

karsiyaka-aku-takviye

Araçların akü bitmesi veya boşalmasının başlıca nedenleri soğuk hava şartları, elektriksel kaçaklar, herhangi bir elektrikle çalışan ünitenin (far, radyo, teyp, lamba v.b ) açık bırakılması gibi bir çok neden ile araçlar marş basacak enerjiyi kaybetmiş olabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem akünün başka bir akü ile takviyesidir. Eğer bu işlemi yapacak ekipmanınız ya da yeterli bilginiz yoksa biotocekici.com ekibi olarak İzmir’in Karşıyaka   Bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

Biotocekici ekibi olarak İzmir ili sınırları içerisinde aracınızın aküsü bitmesi sonucu çalışmayan, marş basmayan araçlarınıza Yol Yardımı kapsamında aracınızı harekete geçirmek için gerekli olan enerjiyi sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.

İzmir genelinde verdiğimiz Karşıyaka   Akü takviye, Karşıyaka   akü değişimi,Karşıyaka   Akü Yardım, Karşıyaka  Yakıt Yardımı, Karşıyaka   Yakıt ikmali, Karşıyaka   Oto Çekici  hizmetinden il sınırındaki tüm bölgeler yararlanabilmektedir.

 

TEL: Tel:0533 222 9172 Karşıyaka   Akü takviye,akü değişimi,Akü Yardım, Karşıyaka   Yakıt ikmali Yardımı Alaybey Cumhuriyet Denizbostanlısı İmbatlı Karşıyaka Nergiz Yalı Alaybey Cumhuriyet Denizbostanlısı İmbatlı Karşıyaka Merkez Köyler Nergiz Yalı Aksoy Mahallesi Alaybey Mahallesi Atakent Mahallesi Bahariye Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Bahriyeüçok Mahallesi Bostanlı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dedebaşı Mahallesi Demirköprü Mahallesi Donanmacı Mahallesi Fikrialtay Mahallesi Goncalar Mahallesi Inönü Mahallesı İmbatlı Mahallesi Mavişehir Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesı Nergiz Mahallesi Örnekköy Mahallesi Şemikler Mahallesi Tersane Mahallesi Tuna Mahallesi Yalı Mahallesi Zübeydehanım Mahallesi

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara