Tel: 0533 222 9172 Buca Akü Takviye ve Akü Yardım

Buca Akü Takviye ve Akü Yardım

[breadcrumb]

Buca Akü Takviye ve Akü Yardım

Buca   Akü Takviye ve Akü Yardım

Tel:0533 222 9172

buca-aku-takviye

Araçların akü bitmesi veya boşalmasının başlıca nedenleri soğuk hava şartları, elektriksel kaçaklar, herhangi bir elektrikle çalışan ünitenin (far, radyo, teyp, lamba v.b ) açık bırakılması gibi bir çok neden ile araçlar marş basacak enerjiyi kaybetmiş olabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem akünün başka bir akü ile takviyesidir. Eğer bu işlemi yapacak ekipmanınız ya da yeterli bilginiz yoksa biotocekici.com ekibi olarak İzmir’in Buca   Bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

Biotocekici ekibi olarak İzmir ili sınırları içerisinde aracınızın aküsü bitmesi sonucu çalışmayan, marş basmayan araçlarınıza Yol Yardımı kapsamında aracınızı harekete geçirmek için gerekli olan enerjiyi sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.

İzmir genelinde verdiğimiz Buca   Akü takviye, Buca   akü değişimi,Buca   Akü Yardım, Buca   Yakıt Yardımı, Buca   Yakıt ikmali, Buca   Oto Çekici  hizmetinden il sınırındaki tüm bölgeler yararlanabilmektedir.

 

TEL: Tel:0533 222 9172 Buca   Akü takviye,akü değişimi,Akü Yardım, Buca   Yakıt ikmali Yardımı  Buca  Evka1  İşçievleri  Kaynaklar  Merkez Köyler  Şirinyer

29 Ekım Mahallesı  Adatepe Mahallesi  Akıncılar Mahallesi  Atatürk Mahallesi  Aydoğdu Mahallesi  Barış Mahallesi  Bucakoop Mahallesi  Bucaosb Mahallesi  Cumhuriyet Mahallesi  Çağdaş Mahallesi  Çaldıran Mahallesi  Çamlık Mahallesi  Çamlıkule Mahallesi  Çamlıpınar Mahallesi  Dicle Mahallesi  Dumlupınar Mahallesi  Efeler Mahallesi  Fırat Mahallesi  Gaziler Mahallesi  Göksu Mahallesi  Güven Mahallesi  Hürriyet Mahallesi  İnkılap Mahallesi  İnönü Mahallesi  İzkent Mahallesi  Karanfil Mahallesi  Kozağaç Mahallesi  Kuruçeşme Mahallesi  Laleli Mahallesi  Menderes Mahallesi  Merkez Mahallesı  Murathan Mahallesi  Mustafakemal Mahallesi  Seyhan Mahallesi  Şirinkapı Mahallesi  Ufuk Mahallesi  Valirahmibey Mahallesi  Yaylacık Mahallesi  Yenigün Mahallesi  Yeşilbağlar Mahallesi  Yıldız Mahallesi  Yıldızlar Mahallesi  Yiğitler Mahallesi  Zafer Mahallesi

Etiketler:, ,


Scroll Up
Hemen Ara